Yeni Ürünler

ANLAŞMALI BANKA HESAP NUMARAMIZ

Gökhan Korkmaz
Şube: YAKUPLU/İSTANBUL
IBAN: TR81 0006 4000 0011 4770 0739 46

 Havale-EFT seçeneğini seçtikten sonra yukarıda belirtilen hesap numaramıza ödemenizi yapabilirsiniz. Sipariş onayından sonra oluşacak sipariş numaranızı havale/EFT’nin açıklama bölümüne eklemeyi unutmayın!  Dekontunuzu ve sipariş numaranızı merhaba@Teepack.com.tr adresine mail atmanız gerekmektedir. Aksi halde sipariş süreniz uzayabilir.


 

Kredi Kartıyla Ödeme

Teepack.com.tr'den verdiğiniz siparişlerin ödemesini kredi kartıyla online olarak yapabilirsiniz. İnternet üzerinden Worldcard, Bonus Card, Shop&Miles, Maximum Kart, Advantage, Paraf Kart Kredi Kartları ve bu kart özelliklerine sahip diğer banka kartlarını kullanarak taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Sitemizden yapacağınız peşin alışverişlerde tüm bankaların kredi kartlarını kullanabilirsiniz.
Taksitle yapacağınız alışverişlerde ise aşağıdaki kredi kartları geçerlidir: 
Yapı Kredi Bankası - Worldcard
İş Bankası - Maximum Kart
TEB - Worldcard, Bonus Kart
Garanti Bankası - Bonus Kart
Garanti Bankası - Shop & Miles Kart
Garanti Bankası - American Express
Deniz Bank -Bonus Kart
Finans Bank - Card Finans
HSBC - Advantage Kredi Kartı
Halk Bank - Paraf Kart
Bank Asya -AsyaCard

 

Banka Kartıyla Ödeme

Teepack.com.tr'den verdiğiniz siparişlerin ödemesinde banka kartı da kullanabilirsiniz. Sitemizde tüm bankalara ait debit kartlar geçerli olup, dilediğiniz banka kartıyla ödeme yapma imkânınız bulunmaktadır. (Bazı banka kartları ile gerçekleşen siparişlerin tahsilat ve geri ödeme işlemlerinde yaşanan sorun nedeni ile ilgili kartın kullanımında hata alabilirsiniz.)


Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menü

Sol