Rick and Morty hayranlarını çağırıyor! Eğer sizde çılgın bir Rick and Morty hayranıysanız, bu haberi muhtemelen bizden önce aldınız:) ama biz diziye yeni başlayanlar için sizlere fragmanı ve sitemizde bulunan olan Rick and Morty ürünlerini göstermek istedik.

Rick ve Morty Sezon 4 Orijinal Fragman | Yetişkin Yüzme (NSFW Dil Uyarısı)

Bölüm Sonrası Araştırma Yapın


İnternetin bize sunduğu en büyük şeylerden biri, favori TV şovlarımızı dünya çapında izleyicilerle deneyimleme yeteneğidir. Taraftarlar tepkilerini Twitter, Tumblr ve Reddit gibi sitelerde paylaşacak ve paylaşacaklar. Bir bölümün hangi bölümlerinin daha geniş bir izleyici kitlesiyle rezonansa girdiğine dair çok fazla bilgi edinebilir ve belirli bir anın şimdiye kadar gördüğünüz en komik şey olduğunu düşünen sadece siz olup olmadığınızı doğrulayabilirsiniz.

Tarafından Tasarımları Dannychama , Akolytus ve khemmings94

 

Gut'unuzla gidin


Ve tam aksine, bunların hiçbirinin önemli olmayacağına karar verebilir ve sadece harika olduğunu düşündüğünüz bir şeye dayanarak hayran sanatını yaratabilirsiniz. Komik ya da zekice bir şey bulursanız, dışarıda hemfikir olan başka hayranlar olacak ve kişiliğinizi yansıtan bir şey yaratacaksınız.

Orijinal Olun ve Kendi Tarzınızı Kucaklama


Bunu yeterince vurgulayamayız. İlhamınızın nereden geldiği önemli değil, ancak en iyi fan sanatı, orijinalin üzerine özgün bir dokunuş katan şeyler. Ortaklar başvuruları incelerken, bir sanatçının kendi tarzında gerçekten benzersiz bir şeyle karşılaştıklarında süper bir şekilde çıkarlar. Ve hayranlar da onu seviyor.

Tarafından Tasarımları B-Odacık-Gömlek , Patonegro ve cindygravois

 

Hayranları Fan Sanatınızı Bulabildiğinden emin olun


Etiketleme ve etiketleme fan sanat tarifinin inanılmaz derecede önemli bir parçasıdır, bu nedenle son ipucumuz bu iki şeyi de düşünmek için biraz çaba sarf etmek konusunda bir hatırlatmadır. Etiketler, başlıklar ve açıklamalar, çalışmanızı Redbubble'a eklerken önemli ve iyi hashtagleme, sosyal medyada hayranlara ulaşmanın anahtarıdır. Popüler etiketleri araştırmak ve hayranların nerede olduğunu bulmak için biraz zaman harcamakta fayda var. Hangi hashtag'leri kullandıklarını görmek için resmi kanallara bir göz atın ve hayran fikirleri ile bazı fikirler için popüler yayınları inceleyin.

Neyin ve Kıyametin Tasarımları

 

En önemlisi, yeni hayran sanatını yaratmaya başlamadan önce lütfen marka kurallarını okuyunuz Kendinizi kurallara aşina olarak, işinize resmi olarak lisanslı olma konusunda en iyi şansı verirsiniz.

Yeni Rick ve Morty bölümleri için heyecanlı mısın? Eskiz defterlerini hazırda aldın mı? Neyin geldiğini görmek için sabırsızlanıyorum.